News

«MSS Groupe» співпрацює з підприємством "АгроМашІнвест" з 2018 року, саме з початку проектування електропроводки та джгутів проводів для першого трактора Farmer-11246 з двигуном Д-245С(ММЗ) потужністю 107 кінських сил. Спільно з конструкторським відділом у 2019 році проектувалась і джгутова частина для наступної моделі трактора Farmer – 1028, що обладнаний оригінальним англійским двигуном Perkins 1104C-44T .в 2019-2020 роках «MSS Groupe» серійно виготовляє комплекти джгутів проводів для для трактора Farmer – 1028. Приємно бути дотичним до проектів виробництва з високою долею локалізації в Україні. Саме завдяки професійним діям керівництва ТОВ "АгроМашІнвест" та якісним комплектуючим з України цю продукцію занесено до переліку техніки, що підлягає державній компенсації при купівлі в Україні. Вже з січня 2021 року «MSS Groupe» працює над серійним виготовленням комплектів джгутів проводів для тракторної техніки ТОВ "АгроМашІнвест" та рекомендує Farmer – 1028 до закупівель, як сучасну та якісну агротехніку українського виробництва.

11.01.2021 «MSS Groupe»

Підводячи підсумки 2020 року хочеться відмітити плідну співпрацю ТОВ "Флайтс", що входить в групу компаний «MSS Groupe» з Автоскладальним заводом №1 ПАТ "АК Богдан Моторс" м Луцьк. та подякувати колектив підприємства за професійність та високі стандарти управління підприємством в питаннях планування виробничої діяльності.

ТОВ "Флайтс" стала єдиним постачальником джгутів проводів високовольтної та низьковольтної групи для серійного виробництва сучасних тролейбусів Богдан Т90117 на замовлення КП "Київпастранс", тролейбусів Богдан Т 70, які вже надають послуги пасажирських перевезень в багатьох містах України, а саме в Харкові, в Полтаві, в Луцьку та інших. Електропроводка, що виготовляється на ТОВ "Флайтс" для тролейбусів Богдан виконана з урахуванням усіх побажань замовника для забезпечення функціонування сучасних систем кондиціонування, відеоспостереження, мобільних терміналів голосового зв'язку та GPS моніторингу, сучасних систем оплати проїзду та підрахунку пасажиропотоку. Плідна співпраця конструкторів наших двох підприємств дозволило забезпечити високу якість та суттєво зменшити витрати часу для збирання електричної частини тролейбусів на виробництві. Швидке реагування на замовлення дозволило забезпечити вчасне виконання контрактів ПАТ "АК Богдан Моторс" м Луцьк.

20.12.2020 «MSS Groupe»

У листопаді 2020 року «MSS Groupe» виконала договірні зобов'язання перед ДП «Харківське Конструкторське Бюро з машинобудування ім. А. А. Морозова» щодо постачання комплектів джгутів проводів для проведеня ремоторизації машин БТР-4Е. Роботи виконанні в оговорені терміни та відповідно до конструкторської документації замовника. В черговий раз компанії «MSS Groupe» доводять свою технічну готовність до виконання замовлень джгутів проводів для оборонної промисловості у високих стандартах якості та надійності.

«MSS Groupe» пройшло процедуру кваліфікації, отримало та підтвердило, статус Постачальника для ГК "Укроборонпром". Протягом 2015-2020 рр. підписано кілька договорів з ДП «Харківське Конструкторське Бюро з машинобудування ім. А. А. Морозова», за якими виконувалися і виконуються поставки джгутів проводів для підприємства. Група провідних фахівців джгутового виробництва успішно пройшла навчання в підрозділі компанії Tyco Electronics в Великобританії і, в разі необхідності, підприємства «MSS Groupe» готові до виготовлення продукції по технології ТЕ/ Raychem, що є актуальним для виробництва в сучасних військових, авіаційних та інших проектах.

20.11.2020 «MSS Groupe»

Компанія «MSS Groupe» стала асоційованим членом Громадської Спілки «Ліга обороних підприємств»

«MSS Groupe» з грудня 2019 року стала асоційованим членом Громадської Спілки "Ліга обороних підприємств", яка є невід'ємною складовою оборонно-промислового комплексу України. На сьогоднішній день до складу Ліги обороних підприємств входять понад 60 провідних вітчизняних приватних компаній - виробників оборонної продукції за різними напрямками діяльності.

«MSS Groupe» - надійний виробник джгутів проводів для спеціальної та військової техніки, розробник конструкторської документації на електрообладнняння та електрично-джгутову частину техніки замовника. Наше підприємство має досвід та готове до виробництва продукції за сучасними світовими стандартами. Інженерний персонал компанії пройшов навчання технологіям TE/Rayhem у Великобританії. Якість продукції підтверджена відповідними сертифікатами.

Ми готові зробити Вашу військову та спеціалізовану техніку сучасною та надійною.

06.12.2019 «MSS Groupe»

Компанія «MSS Groupe» спеціалізується на виробництві джгутів проводів

«MSS Groupe» вже багато років є надійним партнером для виробництва автомобілей та автобусів Запорізського автозаводу. Приємно, що навіть у скрутні часи для автопромисловості, ЗАЗ представляє нові моделі автобусу А08 та А10, які комплектуються двигунами екологічного стандарту Євро 5, та вже мають попит на Європейському ринку. Джгути проводів на автобусах, що будуть освоювати європейські перевізники традиційно виготовлені за вищими стандартами якості на виробничих потужностях «MSS Groupe», таким чином наша продукція спільно з партнерами долає європейські кордони.

В Україні продажі автобусів виробництва ЗАЗ також набирають обертів, так автобуси А10 вже можна зустріти під час посадки на літак в аеропору Бориспіль та на деяких міських маршрутах обласних центрів. Автобус А10 з максимальногю комплектацією пропонується для туристичного обслуговування.Автобуси А08 мають декілька модифікацій для міських перевезень та шкільного автобусу.

Нові моделі це поєднання тільки якісних систем та комплектуючих європейської якості від німецького двигуна DEUTZ, гальмывної системи KNORR BREMSE, зчеплення ZF Sachs та електропроводки виробництва «MSS Groupe», м. Кам'янське.

12.11.2019 «MSS Groupe»

Компанія «MSS Groupe» спеціалізується на виробництві джгутів проводів

Група компаній «MSS Groupe» спеціалізуються на виробництві джгутів проводів для автомобільної промисловості : легкові та вантажні автомобілі, міські,приміські та школьні автобуси, техніка сільскогосподарського призначення.

В 2019 році в співпраці з Автоскладальним заводом №1 "ПАТ"АК"Богдан Моторс" м. Луцьк «MSS Groupe» розпочала виробництво та постачання джгутів проводів для сучасних тролейбусів "Богдан". Якість джгутової продукції та їх зборки «MSS Groupe» підтверджена позитивними відгуками фахівців на зборочних лініях АСЗ №1 "ПАТ"АК"Богдан Моторс" м. Луцьк.

Продовжуємо вдосконалювати технології для забезпечення вимог сучасного автомобіле та машинобудування. Доведено «MSS Groupe» надійний партнер для більшості українських виробників автомобільної промисловості.

03.10.2019 «MSS Groupe»

Компанія «MSS Groupe» серійне виробництво джгутів проводів

«MSS Groupe» отримала контракт на серійне виробництво та постачання джгутів проводів для ТОВ "ПК" Пожмашина".

Вже не перший рік наша компанія співпрацює з українським сучасним виробником пожежних автомобілей з пгт. Ладан. Наш конструкторський відділ працює спільно з фахівцями ТОВ "ПК "Пожмашина" для вдосконалення електричного обладнання та внесення змін до конструкторської документації.

Перша партія джгутів проводів цьогоріч поставлена на виробничий конвеєр Пожмашини вже у вересні 2019 для виконання замовдення ДСНС.

02.10.2019 «MSS Groupe»

«MSS Groupe» є виробником та постачальником джгутів проводів для санітарного автомобіля Богдан 2251, що виробляється серійно ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» (Україна) на шасі Great Wall Wingle 5

«MSS Groupe» є виробником та постачальником джгутів проводів для санітарного автомобіля Богдан 2251, що виробляється серійно ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» (Україна) на шасі Great Wall Wingle 5. Протягом 2017-2019 років компанія «Богдан Моторс» випустила понад дві сотні санітарних автомобілів Богдан-2251 з нашими джгутами проводів. Окрім Збройних Сил санітарні автомобілі також закуповує Національна гвардія України. Санітарний автомобіль призначений для забезпечення медичної евакуації поранених, хворих, уражених (у тому числі лежачих) з медичних підрозділів військової ланки, військових мобільних госпіталів та подальшої евакуації поранених на вищі етапи медичної евакуації, для надання пораненим в процесі евакуації за базовим та І рівнем медичної допомоги в разі необхідності. Це особливо важливе призначення вимагає максимальної якості у комплектуючих та виконаних роботах. Стандарти «MSS Groupe» дозволяють виконувати це завдання на відмінно.

22.08.2019 «MSS Groupe»

С Запорізським автомобільним заводом «MSS Groupe» успішно співпрацює вже понад двох десятків років

С Запорізським автомобільним заводом «MSS Groupe» успішно співпрацює вже понад двох десятків років. «MSS Groupe» виготовляло джгути проводів ще на перші серійні автомобілі «Таврія», а с запуском серійного виробництва SENS та LANOS, VIDA та FORZA наша компанія була основним постачальником джгутів проводів для їх серійного виробництва.

ЗАЗ Форза

Виробництво «MSS Groupe» готове до масштабних виробничих проектів і доказало це під час найбільшого серійного виробництва цих моделей у 2004-2008 роки, виконуючи замовлення інколи понад 20 000 одиниць комплектів джгутів проводів щомісячно для серійного виробництва, при цьому забезпечуючи високі стандарти якості. Ми пишаємося тим, що сотні тисяч авто виробництва ЗАЗ по всьому світу вже понад десять років демонструють високі стандарти якості саме в джгутовій частині, яка вироблена на «MSS Groupe».

В усіх нових проектах ЗАЗ, «MSS Groupe» розглядається як надійний партнер з досвідом та високими стандартами якості на виробництві.

23.03.2019 «MSS Groupe»

BENEFITS TO WORK WITH US:

1. The high qualification of the personnel allows us to execute complex tasks in accordance with the contract terms and European standards of quality.
2. In our production we use modern assembly materials and components. All those characteristics are consistent with the wishes of the customer and meet the quality requirements.
3. We provide additional services to customers as for designing and optimizing electrical circuits and wiring harnesses. We provide comprehensive service from the order to ready solution.
4. Our products are manufactured using modern technologies and equipment. We guarantee quality and compliance with technology.
5. Our staff constantly passes trainings and raises their qualifications to ensure high quality of the products and to performance any complex technical tasks.
6. We work with a large number of customers. This allows us to have a wide range and the required number of components available in stock.

Scheme of cooperation

2
Then please wait for contact to our specialist concerning your question.
3
Details of the task are discussed carefully with our specialists together.
4
We conclude an agreement and/or protocol of intentions.
5
We provide you with a price calculation. The next stage, as a rule, is the signing of the relevant specifications to the contract.
6
We are working and you receive the products of the appropriate quality, in time and in accordance with the agreed technical task.
* We are ready to visit your company to develop in details the technical task.

Designing

One of our main tasks is to create a modern and convenient service for our customers who order wiring harnesses. According to the world experience, the best solutions are complex and that is why we offer cooperation starting with the production of design documentation for the customer's technique. Our experience and qualifications allow us to optimize constructions of wiring harnesses while designing from electrical circuit stage to drawings and then while manufacturing those wiring harnesses. It is at this stage of the design that there is a possibility to reduce the cost and improve the technical characteristics of the finished product. Qualified employees of the design bureau of the company «MSS Groupe» (further - «MSS Groupe») are ready to develop or optimize wiring harnesses according to your order.
Please, contact a representative of «MSS Groupe» to discuss the conditions and details of cooperation in designing and production. To coordinate the technical tasks, our specialists are ready to work on the territory of the customer's production facilities. The cost of manufacturing design documentation is agreed upon additionally and depends on many factors, ranging from the complexity of the task, the design system and the conditions of long-term cooperation.
We actively cooperate with most of major Ukrainian automakers and deliver products to the conveyors of those enterprises. Within the frameworks of long-term contracts, our clients are:
 • PJSC «ZAZ», Zaporozhye, wiring harnesses for cars Lanos, SENS, Vida and for buses.
 • PJSC «AutoKrAZ», Kremenchug, trucks.
 • PJSC «Automobile Company «Bogdan Motors», Cherkassy.
 • PJSC «Automobile Company «Bogdan Motors», Lutsk, trolleybuses and buses.
 • CJSC «Borispol Automobile Plant», buses.
 • LLC «INDUSTRIAL COMPANY «POZHMASHINA», Chernihiv region, Priluksky district, Town of Ladan.
 • PJSC «Kremenchuk Wheel Plant», trailers.
State Concern «Ukroboronprom»’s enterprises:
 • State Enterprise «Kharkiv Morozov Machine-building Design Bureau»
 • State Enterprise «Kharkiv Special Machine Plant»
 • State Enterprise «Zhytomyr Armored Plant»
 • Private Stock Company «Plant «Kuznya on Rybalsky»
We produce products according to the technical requirements of the customer, as well as according to jointly agreed technical tasks.
Our technologists and designers are ready to carry out a technical analysis together with the customer and to agree upon a technical specification for production.
If your order requires the development of technical documentation, we will ensure the high quality of that documentation and its compliance with the requirements of the customer.

About the company

Our company «MSS» was founded in 1994. Over the course of more than twenty years, our main specialization was the development and production of a wide range of wiring harness products for the automotive and machine building industry. With extensive experience and skilled personnel, we are ready to carry out the complex tasks connected with the supplies of wiring harnesses for the automotive and machine-building industry. The design bureau of the company is working on the tasks of customers creating modern components for the automotive industry.

The company also carries out the development of design documentation, manufactures wiring harnesses for the automotive industry, including military purposes. The wiring harnesses produced by our company are used at many modern enterprises producing cars, trucks, special purpose vehicles, trailers and semitrailers, boats and other mobile vehicles. We are the main suppliers of wiring harnesses for many Ukrainian manufacturers. Our company has also experience of cooperation on foreign economic contracts. From 2006 till 2013, «MSS» was one of the main suppliers of electronics for the «GM Uzbekistan» automobile plant.

Nowadays there are more than 50 qualified technicians at our factory. They employ in the wiring harness workshops which are equipped with modern equipment for marking, cutting and checking the quality of wiring harness products. We work according to European and world standards, carefully planning our activities and this allows us to ensure the timing of production by order. According to the plan documentation, the Purchase Department generates permanent reserve of components in warehouses which guarantees customers the continuity of supply.The skilled personnel of the Marketing and Sales Department of the company works to fulfill customer orders, providing mutually beneficial terms of cooperation.

We work for you and for your projects. This is a very responsible task which requires continuous training in modern world technologies of production and project management. Our specialists study in different countries from Ukraine to the United Kingdom in order for that knowledge to work on your orders and to build the Ukrainian economy.

Management of «MSS Groupe»:
Contract Department:
+38 067-444-3-555 (extra)