Новини

Компанія «Флайтс», що належить до «MSS Group», здійснила постачання джгутів проводів для відновлення вертольотів МІ 8, що брали участь у гуманітарних та аварійно-рятувальних операціях авіакомпанії «Українські вертольоти», як з національними, так і з міжнародними організаціями. Складна та відповідальна робота виконана у строк та відповідно до вимог наданої конструкторської документації від компанії ТОВ «Ейр Сервіс», яка проводить сервісне обслуговування МІ-8. У планах компанії ТОВ «Флайтс» на 2022 рік стати ключовим виробником джгутової продукції для малої авіації, що виробляється та розробляється в Україні.

15.12.2021 «MSS Group»

Аграрне майбутнє України в руках сучасних технологій. Вже не перший рік науково виробниче підприємство «Монада» забезпечує аграріїв своїми технологіями та програмними продуктами. Дочірне підприємство НВП «Монада» - компанія «Агросеа» виробник систем контролю висіву насіння, бортових комп'ютерів на комбайни, систем контролю і управління обприскувачами, систем контролю внесення рідких добрив та інших пристроїв. Пишаємося можливістю долучитися до виробництва сучасних електронних пристроїв для агросектору в частині виготовлення джгутів проводів для ТОВ «Агросеа». Якість та швидкість виконання замовлень доведена спеціалістами ТОВ «Флайтс»

10.12.2021 «MSS Group»

Сучасні та надійні шкільні автобуси з'явилися в Рівненській області. Перші 15 новеньких автобусів Богдан А22412 виготовлені на Луцькому автоскладальному заводі №1 компанії "Богдан Моторс". Джгути проводів на шкільні автобуси з оновленою світлотехнікою та новими датичками безпеки виготовленні компанією ТОВ "Флайтс". Високі стандарти виробництва та системи управління якісттю ТОВ "Флайтс" дозволяють виконувати відповідальні замовлення від наших партнерів.

28.10.2021 «MSS Group»

Підприємство ТОВ «Флайтс», що входить до складу «MSS Group» виконує контракти в новітніх технологіях TY/Raihem, освоюючи авіаційний напрямок безпілотних апаратів. На замовлення компанії ТОВ «АВК Скаетон» виробника безпілотної авіаційної системи Raibird-3 виготовлені джгути проводів. Сучасні технології та високі стандарти якості - це основні характеристики продукції, що виробляє ТОВ «АВК Скаетон» для оборонного та комерційного призначення. Пишаємося співпрацею в сучасних технологіях з командою професіоналів.

23.09.2021 «MSS Group»

ТОВ "ПК"ПОЖМАШИНА" не перший рік є надійним постачальником сучасної пожежно-рятувальної техніки для МНС України. Надзвичайно відповідальна робота забезпечити якість такої техніки,яка повинна не підвести у складну хвилину боротьби з вогнем. Якісно складена конструкторська документація та підібрані сучасні комплектуючі це те чим може пишатися ТОВ «ПК Пожмашина». Завдання ТОВ «Флайтс» було вчасно поставити джгути проводів для пожежно-рятувальних машин на конвеєр, забезпечити їх якість. Замовлення виконано, новенькі пожежно-рятувальні машини отримають пожежні частини по всій Україні.

17.09.2021 «MSS Group»

З ТОВ «КАМОЦЦІ» ми, як виробники джгутів проводів працюємо не перший рік. ТОВ «КАМОЦЦІ» - безумовний лідер на ринку пневматики. Підприємство пропонує широкий вибір пневматичного обладнання, комплексних рішень в області автоматизації технологічних процесів і виробництв. Основна наша мета бути надійним постачальником джгутів проводів для комплексних рішень автоматизації, які пропонує «Камоцці» своїм клієнтам. Приємно бути поруч у відповідальних проектах з лідером галузі

30.08.2021 «MSS Group»

«MSS Group» співпрацює з підприємством "АгроМашІнвест" з 2018 року, саме з початку проектування електропроводки та джгутів проводів для першого трактора Farmer-11246 з двигуном Д-245С(ММЗ) потужністю 107 кінських сил. Спільно з конструкторським відділом у 2019 році проектувалась і джгутова частина для наступної моделі трактора Farmer – 1028, що обладнаний оригінальним англійским двигуном Perkins 1104C-44T .в 2019-2020 роках «MSS Group» серійно виготовляє комплекти джгутів проводів для для трактора Farmer – 1028. Приємно бути дотичним до проектів виробництва з високою долею локалізації в Україні. Саме завдяки професійним діям керівництва ТОВ "АгроМашІнвест" та якісним комплектуючим з України цю продукцію занесено до переліку техніки, що підлягає державній компенсації при купівлі в Україні. Вже з січня 2021 року «MSS Group» працює над серійним виготовленням комплектів джгутів проводів для тракторної техніки ТОВ "АгроМашІнвест" та рекомендує Farmer – 1028 до закупівель, як сучасну та якісну агротехніку українського виробництва.

11.01.2021 «MSS Group»

Підводячи підсумки 2020 року хочеться відмітити плідну співпрацю ТОВ "Флайтс", що входить в групу компаний «MSS Group» з Автоскладальним заводом №1 ПАТ "АК Богдан Моторс" м Луцьк. та подякувати колектив підприємства за професійність та високі стандарти управління підприємством в питаннях планування виробничої діяльності.

ТОВ "Флайтс" стала єдиним постачальником джгутів проводів високовольтної та низьковольтної групи для серійного виробництва сучасних тролейбусів Богдан Т90117 на замовлення КП "Київпастранс", тролейбусів Богдан Т 70, які вже надають послуги пасажирських перевезень в багатьох містах України, а саме в Харкові, в Полтаві, в Луцьку та інших. Електропроводка, що виготовляється на ТОВ "Флайтс" для тролейбусів Богдан виконана з урахуванням усіх побажань замовника для забезпечення функціонування сучасних систем кондиціонування, відеоспостереження, мобільних терміналів голосового зв'язку та GPS моніторингу, сучасних систем оплати проїзду та підрахунку пасажиропотоку. Плідна співпраця конструкторів наших двох підприємств дозволило забезпечити високу якість та суттєво зменшити витрати часу для збирання електричної частини тролейбусів на виробництві. Швидке реагування на замовлення дозволило забезпечити вчасне виконання контрактів ПАТ "АК Богдан Моторс" м Луцьк.

20.12.2020 «MSS Group»

У листопаді 2020 року «MSS Group» виконала договірні зобов'язання перед ДП «Харківське Конструкторське Бюро з машинобудування ім. А. А. Морозова» щодо постачання комплектів джгутів проводів для проведеня ремоторизації машин БТР-4Е. Роботи виконанні в оговорені терміни та відповідно до конструкторської документації замовника. В черговий раз «MSS Group» доводить свою технічну готовність до виконання замовлень джгутів проводів для оборонної промисловості у високих стандартах якості та надійності.

«MSS Group» пройшло процедуру кваліфікації, отримало та підтвердило, статус Постачальника для ГК "Укроборонпром". Протягом 2015-2020 рр. підписано кілька договорів з ДП «Харківське Конструкторське Бюро з машинобудування ім. А. А. Морозова», за якими виконувалися і виконуються поставки джгутів проводів для підприємства. Група провідних фахівців джгутового виробництва успішно пройшла навчання в підрозділі компанії Tyco Electronics в Великобританії і, в разі необхідності, «MSS Group» готова до виготовлення продукції по технології ТЕ/ Raychem, що є актуальним для виробництва в сучасних військових, авіаційних та інших проектах.

20.11.2020 «MSS Group»

Компанія «MSS Group» стала асоційованим членом Громадської Спілки «Ліга обороних підприємств»

«MSS Group» з грудня 2019 року стала асоційованим членом Громадської Спілки "Ліга обороних підприємств", яка є невід'ємною складовою оборонно-промислового комплексу України. На сьогоднішній день до складу Ліги обороних підприємств входять понад 60 провідних вітчизняних приватних компаній - виробників оборонної продукції за різними напрямками діяльності.

«MSS Group» - надійний виробник джгутів проводів для спеціальної та військової техніки, розробник конструкторської документації на електрообладнняння та електрично-джгутову частину техніки замовника. Наше підприємство має досвід та готове до виробництва продукції за сучасними світовими стандартами. Інженерний персонал компанії пройшов навчання технологіям TE/Rayhem у Великобританії. Якість продукції підтверджена відповідними сертифікатами.

Ми готові зробити Вашу військову та спеціалізовану техніку сучасною та надійною.

06.12.2019 «MSS Group»

Компанія «MSS Group» спеціалізується на виробництві джгутів проводів

«MSS Group» вже багато років є надійним партнером для виробництва автомобілей та автобусів Запорізського автозаводу. Приємно, що навіть у скрутні часи для автопромисловості, ЗАЗ представляє нові моделі автобусу А08 та А10, які комплектуються двигунами екологічного стандарту Євро 5, та вже мають попит на Європейському ринку. Джгути проводів на автобусах, що будуть освоювати європейські перевізники традиційно виготовлені за вищими стандартами якості на виробничих потужностях «MSS Group», таким чином наша продукція спільно з партнерами долає європейські кордони.

В Україні продажі автобусів виробництва ЗАЗ також набирають обертів, так автобуси А10 вже можна зустріти під час посадки на літак в аеропору Бориспіль та на деяких міських маршрутах обласних центрів. Автобус А10 з максимальногю комплектацією пропонується для туристичного обслуговування.Автобуси А08 мають декілька модифікацій для міських перевезень та шкільного автобусу.

Нові моделі це поєднання тільки якісних систем та комплектуючих європейської якості від німецького двигуна DEUTZ, гальмывної системи KNORR BREMSE, зчеплення ZF Sachs та електропроводки виробництва «MSS Group», м. Кам'янське.

12.11.2019 «MSS Group»

Компанія «MSS Group» спеціалізується на виробництві джгутів проводів

«MSS Group» спеціалізується на виробництві джгутів проводів для автомобільної промисловості : легкові та вантажні автомобілі, міські,приміські та школьні автобуси, техніка сільскогосподарського призначення.

В 2019 році в співпраці з Автоскладальним заводом №1 "ПАТ" АК "Богдан Моторс" м. Луцьк «MSS Group» розпочала виробництво та постачання джгутів проводів для сучасних тролейбусів "Богдан". Якість джгутової продукції та їх зборки «MSS Group» підтверджена позитивними відгуками фахівців на зборочних лініях АСЗ №1 "ПАТ" АК "Богдан Моторс" м. Луцьк.

Продовжуємо вдосконалювати технології для забезпечення вимог сучасного автомобіле та машинобудування. Доведено «MSS Group» надійний партнер для більшості українських виробників автомобільної промисловості.

03.10.2019 «MSS Group»

Компанія «MSS Group» серійне виробництво джгутів проводів

«MSS Group» отримала контракт на серійне виробництво та постачання джгутів проводів для ТОВ "ПК" Пожмашина".

Вже не перший рік наша компанія співпрацює з українським сучасним виробником пожежних автомобілей з пгт. Ладан. Наш конструкторський відділ працює спільно з фахівцями ТОВ "ПК "Пожмашина" для вдосконалення електричного обладнання та внесення змін до конструкторської документації.

Перша партія джгутів проводів цьогоріч поставлена на виробничий конвеєр Пожмашини вже у вересні 2019 для виконання замовдення ДСНС.

02.10.2019 «MSS Group»

«MSS Group» є виробником та постачальником джгутів проводів для санітарного автомобіля Богдан 2251, що виробляється серійно ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» (Україна) на шасі Great Wall Wingle 5

«MSS Group» є виробником та постачальником джгутів проводів для санітарного автомобіля Богдан 2251, що виробляється серійно ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» (Україна) на шасі Great Wall Wingle 5. Протягом 2017-2019 років компанія «Богдан Моторс» випустила понад дві сотні санітарних автомобілів Богдан-2251 з нашими джгутами проводів. Окрім Збройних Сил санітарні автомобілі також закуповує Національна гвардія України. Санітарний автомобіль призначений для забезпечення медичної евакуації поранених, хворих, уражених (у тому числі лежачих) з медичних підрозділів військової ланки, військових мобільних госпіталів та подальшої евакуації поранених на вищі етапи медичної евакуації, для надання пораненим в процесі евакуації за базовим та І рівнем медичної допомоги в разі необхідності. Це особливо важливе призначення вимагає максимальної якості у комплектуючих та виконаних роботах. Стандарти «MSS Group» дозволяють виконувати це завдання на відмінно.

22.08.2019 «MSS Group»

С Запорізським автомобільним заводом «MSS Group» успішно співпрацює вже понад двох десятків років

С Запорізським автомобільним заводом «MSS Group» успішно співпрацює вже понад двох десятків років. «MSS Group» виготовляло джгути проводів ще на перші серійні автомобілі «Таврія», а с запуском серійного виробництва SENS та LANOS, VIDA та FORZA наша компанія була основним постачальником джгутів проводів для їх серійного виробництва.

ЗАЗ Форза

Виробництво «MSS Group» готове до масштабних виробничих проектів і доказало це під час найбільшого серійного виробництва цих моделей у 2004 -2008 роки, виконуючи замовлення інколи понад 20 000 одиниць комплектів джгутів проводів щомісячно для серійного виробництва, при цьому забезпечуючи високі стандарти якості. Ми пишаємося тим, що сотні тисяч авто виробництва ЗАЗ по всьому світу вже понад десять років демонструють високі стандарти якості саме в джгутовій частині, яка вироблена на «MSS Group».

В усіх нових проектах ЗАЗ, «MSS Group» розглядається як надійний партнер з досвідом та високими стандартами якості на виробництві.

23.03.2019 «MSS Group»

Переваги роботи з нами:

1. Висока кваліфікація персоналу дозволяє виконувати складні завдання в узгодженні терміни та за європейськими стандартами якості.
2. Ми використовуємо сучасні комплектучі матеріали та компоненти у виробництві. Всі характеристики узгоджуються з замовником та відповідають вимогам якості.
3. Ми надаємо додаткові послуги замовникам в проектуванні та оптимізації електричних схем та джгутів проводів. Надаємо комплексне обслуговування від замовлення до готового рішення.
4. Наша продукція виробляється з використанням сучасних технологій та обладнання.Ми гарантуємо дотримання технологій та якості.
5. Наш персонал постійно проходить навчання та підвищує кваліфікацію для забезпечення високої якості та виконання будь - яких складних завдань від замовника.
6. Ми працюємо з великою кількістю замовників Це дозволяє мати широку номенклатуру та необхідну кількість комплектуючих в наявності на складах.

Схема співпраці

2
Очікуйте на зв'язок зі спеціалістом у вашому питанні
3
Спільно з нашим спеціалістами відбувається деталізація технічного завдання*
4
Укладаємо договір та (або) протокол про наміри
5
Ми надаємо Вам розрахунок вартості. Підписання відповідних спеціфікацій до договору
6
Ми працюємо, а Ви вчасно отримуєте замовлення, відповідної якості та відповідно до узгодженного ТЗ
* Ми готові відвідати ваше підприємство для якісної деталізації технічного завдання

Проектування

Одне з наших головних завдань це створювати сучасний та зручний сервіс для наших клієнтів, що замовляють виготовлення джгутів проводів. За світовим досвідом найкращі рішення - комплексні, і саме тому ми пропонуємо співпрацю починаючи з виготовлення конструкторської документації на техніку замовника. Наш досвід та кваліфікація дозволяє оптимізувати джгути проводів під час проектування від електричної схеми до креслення та виробництва джгутів проводів. Саме на цьому етапі проектування існують можливості забезпечити зниження собівартості та покращення технічних характеристики кінцевої продукції. Кваліфіковані співробітники конструкторського бюро «MSS Group» готові розробити або оптимізувати джгути проводів за Вашим замовленням.
Зв`яжіться з представником «MSS Group» для обговорення умов та особливостей співпраці в питаннях проектування та виробництва. Для узгодження технічного завдання наші фахівці готові працювати на території виробничих потужностей замовника. Вартість виготовлення конструкторської документації узгоджується додатково та залежить від багатьох факторів, починаючи від складності завдання, системи проектування та умов довготермінової співпраці.
Ми активно співпрацюємо з більшістю крупних автовиробників в Україні та постачаємо продукцію на конвеєри цих підприємств. В рамках довгострокових контрактів нашими клієнтами є:
 • ПАТ "ЗАЗ" Запоріжжя, джгути проводів для автомобілів Lanos, SENS, Vida, автобуси
 • ПАТ "АвтоКраз", Кременчук вантажні автомобілі
 • ДП "АСЗ №2" АТ "Богдан Моторс " м. Черкаси
 • ДП "АСЗ №1" АТ "Богдан Моторс " м. Луцьк, тролейбуси та автобуси
 • ЗАТ "Бориспольский автозавод", автобуси
 • Пожмашина, Прилуки,пгт Ладан, автомобілі спеціпального призначення
 • ПАТ "Кременчуцький колісний завод", причепи
Підприємства Укроборонпрома:
 • ДП «Харьківське конструкторське бюро по машинобудуванню ім. А.А. Морозова»
 • ДП «Харьківськеий завод спеціальних машин»
 • ДП «Житомирський бронетанковий завод»
 • ПАТ «Завод кузня на Рибальском»
1 Ми виробляємо продукцію, як за технічним завданням замовника так і за спільно узгодженними технічними завданнями
Наші технологи та конструктори готові спільно с замовником провести технічний аналіз та узгодити технічне завдання для виробництва.
Якщо Ваше замовлення потребує розробки технічної документації, ми забезпечимо високу якість такої документації та відповідність вимогам замовника

Про компанію

«MSS Group» заснована в 1994 р. Протягом більше двадцяти років основною нашою спеціалізацією була та залишається розробка та виробництво широкого спектру джгутової продукції для автомобільної та машинобудівної промисловості. Маючи великий досвід та кваліфікований персонал ми готові до виконання надскладних завдань пов`язаних з джгутами проводів для автомобільної та машинобудівної промисловості. Конструкторське бюро компанії працює над завданнями замовників, створюючи сучасні компоненти для автомобільної промисловості.

Компанія також виконує розробку конструкторської документації здійснює виробництво джгутів проводів для автотранспортної промисловості у тому числі військового призначення. Джгути проводів нашого виробництва використовуються на багатьох сучасних підприємствах по виробництву легкових автомобілів, вантажних автомобілів, на техніці спеціального призначення, причепах та напівпричепах, катерах та інших рухомих транспортних засобах. Ми є основними постачальниками джгутів проводів для багатьох українських виробників. Наша компанія має досвід співпраці і по зовнішньоекономічним контрактам. З 2006 року по 2013 рік «MSS Group» була одним з основних постачальників електроніки для автомобільного заводу "GM Uzbekistan".

На нашому виробництві постійно працює понад 50 кваліфікованих фахівців в цехах по виробництву джгутів проводів.Цеха облаштовані сучасним обладнанням для маркування, опресовки та перевірки якості джгутової продукції.Ми працюємо за європейськими та світовими стандартами, старанно плануючи нашу діяльність, і саме це дозволяє забезпечити терміни виробництва продукції за замовленням.Відповідно до планової документації відділ закупівель формує постійні запаси компонентів на складах, що гарантує замовникам безперервність у постачанні.Кваліфікований персонал відділу маркетингу та збуту компанії завжди працює на виконання замовлень клієнтів, забезпечуючі взаємовигідні умови співпраці.

Ми працюємо для Вас і для Ваших проектів, а це дуже відповідальне завдання та потребує постійного навчання сучасним світовим технологіям у виробництві та управлінні проектами.Наші фахівці навчаються в різних країнах від України до Великої Британії для того, щоб отриманні знання працювали на виконання Ваших замовлень та розбудови української економіки.

Керівництво компанії «MSS Group»:
Відділ реалізації продукції:
+38 067-444-3-555 (додатковий)