Переваги роботи з нами:

1. Висока кваліфікація персоналу дозволяє виконувати складні завдання в узгодженні терміни та за європейськими стандартами якості.
2. Ми використовуємо сучасні комплектучі матеріали та компоненти у виробництві. Всі характеристики узгоджуються з замовником та відповідають вимогам якості.
3. Ми надаємо додаткові послуги замовникам в проектуванні та оптимізації електричних схем та джгутів проводів. Надаємо комплексне обслуговування від замовлення до готового рішення.
4. Наша продукція виробляється з використанням сучасних технологій та обладнання.Ми гарантуємо дотримання технологій та якості.
5. Наш персонал постійно проходить навчання та підвищує кваліфікацію для забезпечення високої якості та виконання будь - яких складних завдань від замовника.
6. Ми працюємо з великою кількістю замовників Це дозволяє мати широку номенклатуру та необхідну кількість комплектуючих в наявності на складах.

Схема співпраці

2
Очікуйте на зв'язок зі спеціалістом у вашому питанні
3
Спільно з нашим спеціалістами відбувається деталізація технічного завдання*
4
Укладаємо договір та (або) протокол про наміри
5
Ми надаємо Вам розрахунок вартості. Підписання відповідних спеціфікацій до договору
6
Ми працюємо, а Ви вчасно отримуєте замовлення, відповідної якості та відповідно до узгодженного ТЗ
* Ми готові відвідати ваше підприємство для якісної деталізації технічного завдання

Проектування

Одне з наших головних завдань це створювати сучасний та зручний сервіс для наших клієнтів, що замовляють виготовлення джгутів проводів. За світовим досвідом найкращі рішення - комплексні, і саме тому ми пропонуємо співпрацю починаючи з виготовлення конструкторської документації на техніку замовника. Наш досвід та кваліфікація дозволяє оптимізувати джгути проводів під час проектування від електричної схеми до креслення та виробництва джгутів проводів. Саме на цьому етапі проектування існують можливості забезпечити зниження собівартості та покращення технічних характеристики кінцевої продукції. Кваліфіковані співробітники конструкторського бюро компанії "МСС Україна" готові розробити або оптимізувати джгути проводів за Вашим замовленням.
Зв`яжіться з представником компанії "МСС Україна" для обговорення умов та особливостей співпраці в питаннях проектування та виробництва. Для узгодження технічного завдання наші фахівці готові працювати на території виробничих потужностей замовника. Вартість виготовлення конструкторської документації узгоджується додатково та залежить від багатьох факторів, починаючи від складності завдання, системи проектування та умов довготермінової співпраці.
Ми активно співпрацюємо з більшістю крупних автовиробників в Україні та постачаємо продукцію на конвеєри цих підприємств. В рамках довгострокових контрактів нашими клієнтами є:
 • ПАТ "ЗАЗ" Запоріжжя, джгути проводів для автомобілів Lanos, SENS, Vida, автобуси
 • ПАТ "АвтоКраз", Кременчук вантажні автомобілі
 • ДП "АСЗ №2" АТ "Богдан Моторс " м. Черкаси
 • ДП "АСЗ №1" АТ "Богдан Моторс " м. Луцьк, тролейбуси та автобуси
 • ЗАТ "Бориспольский автозавод", автобуси
 • Пожмашина, Прилуки,пгт Ладан, автомобілі спеціпального призначення
 • ПАТ "Кременчуцький колісний завод", причепи
Підприємства Укроборонпрома:
 • ДП «Харьківське конструкторське бюро по машинобудуванню ім. А.А. Морозова»
 • ДП «Харьківськеий завод спеціальних машин»
 • ДП «Житомирський бронетанковий завод»
 • ПАТ «Завод кузня на Рибальском»
1 Ми виробляємо продукцію, як за технічним завданням замовника так і за спільно узгодженними технічними завданнями
Наші технологи та конструктори готові спільно с замовником провести технічний аналіз та узгодити технічне завдання для виробництва.
Якщо Ваше замовлення потребує розробки технічної документації, ми забезпечимо високу якість такої документації та відповідність вимогам замовника

Новини

Компанія ТОВ «МСС Україна» серійне виробництво джгутів проводів

Компанія ТОВ "МСС Україна" отримала контракт на серійне виробництво та постачання джгутів проводів для ТОВ "ПК"Пожмашина". Вже не перший рік наша компанія співпрацює з українським сучасним виробником пожежних автомобілей з пгт. Ладан. Наш конструкторський відділ працює спільно з фахівцями ТОВ "ПК "Пожмашина" для вдосконалення електричного обладнання та внесення змін до конструкторської документації. Перша партія джгутів проводів цьогоріч поставлена на виробничий конвеєр Пожмашини вже у вересні 2019 для виконання замовдення ДСНС. 02.10.2019 MCC Ukraine

Компанія «МСС Україна» спеціалізується на виробництві джгутів проводів

Компанія "МСС Україна" спеціалізується на виробництві джгутів проводів для автомобільної промисловості : легкові та вантажні автомобілі, міські,приміські та школьні автобуси, техніка сільскогосподарського призначення. В 2019 році в співпраці з Автоскладальним заводом №1 "ПАТ"АК"Богдан Моторс"м. Луцьк компанія МСС Україна розпочала виробництво та постачання джгутів проводів для сучасних тролейбусів "Богдан". Якість джгутової продукції та їх зборки ТОВ "МСС Україна" підтверджена позитивними відгуками фахівців на зборочних лініях АСЗ №1 "ПАТ"АК"Богдан Моторс"м. Луцьк. Продовжуємо вдосконалювати технології для забезпечення вимог сучасного автомобіле та машинобудування. Доведено "МСС Україна" надійний партнер для більшості українських виробників автомобільної промисловості. 03.10.2019 MCC Ukraine

Компанія «МСС Україна» спеціалізується на виробництві джгутів проводів

Компанія "МСС Україна" вже багато років є надійним партнером для виробництва автомобілей та автобусів Запорізського автозаводу. Приємно, що навіть у скрутні часи для автопромисловості, ЗАЗ представляє нові моделі автобусу А08 та А10, які комплектуються двигунами екологічного стандарту Євро 5, та вже мають попит на Європейському ринку. Джгути проводів на автобусах, що будуть освоювати європейські перевізники традиційно виготовлені за вищими стандартами якості на виробничих потужностях ТОВ "МСС Україна", таким чином наша продукція спільно з партнерами долає європейські кордони. В Україні продажі автобусів виробництва ЗАЗ також набирають обертів, так автобуси А10 вже можна зустріти під час посадки на літак в аеропору Бориспіль та на деяких міських маршрутах обласних центрів. Автобус А10 з максимальногю комплектацією пропонується для туристичного обслуговування.Автобуси А08 мають декілька модифікацій для міських перевезень та шкільного автобусу. Нові моделі це поєднання тільки якісних систем та комплектуючих європейської якості від німецького двигуна DEUTZ, гальмывної системи KNORR BREMSE, зчеплення ZF Sachs та електропроводки виробництва МСС Україна, м. Кам'янське. 12.11.2019 MCC Ukraine

Компанія ТОВ «МСС Україна» стала асоційованим членом Громадської Спілки «Ліга обороних підприємств»

Компанія ТОВ "МСС Україна" з грудня 2019 року стала асоційованим членом Громадської Спілки "Ліга обороних підприємств", яка є невід'ємною складовою оборонно-промислового комплексу України. На сьогоднішній день до складу Ліги обороних підприємств , входять понад 60 провідних вітчизняних приватних компаній - виробників оборонної продукції за різними напрямками діяльності.

ТОВ "МСС Україна" - надійний виробник джгутів проводів для спеціальної та військової техніки, розробник конструкторської документації на електрообладнняння та електрично-джгутову частину техніки замовника. Наше підприємство має досвід та готове до виробництва продукції за сучасними світовими стандартами. Інженерний персонал компанії пройшов навчання технологіям TE/Rayhem у Великобританії. Якість продукції підтверджена відповідними сертифікатами. Ми готові зробити Вашу військову та спеціалізовану техніку сучасною та надійною.

06.12.2019 MCC Ukraine

Про компанію

Наша компанія ТОВ "МСС Україна" заснована в 1994 р. Протягом більше двадцяти років основною нашою спеціалізацією була та залишається розробка та виробництво широкого спектру джгутової продукції для автомобільної та машинобудівної промисловості. Маючи великий досвід та кваліфікований персонал ми готові до виконання надскладних завдань пов`язаних з джгутами проводів для автомобільної та машинобудівної промисловості. Конструкторське бюро компанії працює над завданнями замовників, створюючи сучасні компоненти для автомобільної промисловості.

Компанія також виконує розробку конструкторської документації здійснює виробництво джгутів проводів для автотранспортної промисловості у тому числі військового призначення. Джгути проводів нашого виробництва використовуються на багатьох сучасних підприємствах по виробництву легкових автомобілів, вантажних автомобілів, на техніці спеціального призначення, причепах та напівпричепах, катерах та інших рухомих транспортних засобах. Ми є основними постачальниками джгутів проводів для багатьох українських виробників. Наша компанія має досвід співпраці і по зовнішньоекономічним контрактам. З 2006 року по 2013 рік компанія "МСС" була одним з основних постачальників електроніки для автомобільного заводу "GM Uzbekistan".

На нашому виробництві постійно працює понад 50 кваліфікованих фахівців в цехах по виробництву джгутів проводів.Цеха облаштовані сучасним обладнанням для маркування, опресовки та перевірки якості джгутової продукції.Ми працюємо за європейськими та світовими стандартами, старанно плануючи нашу діяльність, і саме це дозволяє забезпечити терміни виробництва продукції за замовленням.Відповідно до планової документації відділ закупівель формує постійні запаси компонентів на складах, що гарантує замовникам безперервність у постачанні.Кваліфікований персонал відділу маркетингу та збуту компанії завжди працює на виконання замовлень клієнтів, забезпечуючі взаємовигідні умови співпраці.

Ми працюємо для Вас і для Ваших проектів, а це дуже відповідальне завдання та потребує постійного навчання сучасним світовим технологіям у виробництві та управлінні проектами.Наші фахівці навчаються в різних країнах від України до Великої Британії для того, щоб отриманні знання працювали на виконання Ваших замовлень та розбудови української економіки.

Керівництво компанії ТОВ "МСС Україна":
Комерційний директор:
Султанов Ігор Ангамович
+38 067-628-18-76 приймальня
Керівник відділу маркетингу та збуту:
Іванченко Андрій Григорович
+38 067-622-53-99
Відділ реалізації продукції:
+38 067-444-3-555 (додатковий)